Бензогенераторы

benzogen
Правильний вибір бензогенератора
Щоб зробити правильний вибір бензогенератора потрібно знати певні нюанси, тому що існує не один тип генератора. Бензогенератор – це поєднання генератора та бензинового двигуна, при роботі якого виробляється електрика.

Перш за все, це компактність і невелика вага. Бензинові генератори невеликої потужності. Максимальна вага такого генератора не більше 40 кг. Можна використовувати в походах. Такі генератори продукують не багато шуму. Генератори такого типу мають певні переваги.

На http://ukrelectro.com.ua/shop/category/benzoinstrument/benzogeneratory можна ознайомитись з широким спектром генераторів різного типу та підібрати той, що потрібен для Вас та для Ваших цілей.
Бензогенератори середньої потужності. Потужність таких генераторів від 2 до 10 кВТ. Можна використовувати в майстернях для живлення оснащення.

Такі генератори вже йдуть з шумозахисним кожухом, тому шуму від них порівняно не багато. Рівень вібрацій не великий.
Бензогенератори великої потужності (більше 10кВТ). Генератори цього типу також виробляють не великий рівень вібрації, тому додатково укріплювати бетон не потрібно. Такі генератори використовуються в житлових будинках.